O Nas

Jastrzębia Góra / Rozewie

WILENA 1 – Znajduję się między Rozewiem a Jastrzębią Górą są to domki całoroczne murowane z niezależnym ogrzewaniem . Na terenie kompleksu znajdują się piętrowe domki całoroczne o pow 55m2 oraz dwa domki apartamentowe 32m2 i jeden apartament o pow 47m2 ,idealne na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Kompleks domków wilena  posiada duży plac zabaw z trampoliną oraz mnóstwo atrakcji . Wilena 1 położony jest spokojnej części Jastrzębiej Góry zielona okolica i las zapewnia spokój i ucieczkę od codzienności Zapraszamy.

Jastrzębia Góra

WILENA 2 – Jest to nowy kompleks nowoczesnych domków typu stodoła położona w miejscowości Jastrzębia Góra – z widokiem na latarnie morską ,oddany do użytku na początku 2021 r .Komfortowe klimatyzowane i ogrzewane domki znajdują się w niedalekiej odległości od plaży,centrum oraz restauracji. Dojście do plaży wzdłuż malowniczego wąwozu wyłożonego drewnianą kładką zajmuję ok 10-12 min. W sąsiedztwie lasy sosnowe zachęcające do aktywnego wypoczynku oraz chwili oddechu od  miejscowego zgiełku Zapraszamy.

Lubkowo

Wilena 3 – Zaprasza Państwa do miejscowości Lubkowo nad Jezioro Żarnowieckie. Znajdują  się tam dwa nowoczesne domki typu stodoła, domki posiadają klimatyzację oraz ogrzewanie wraz z ogromnym tarasem z widokiem na jezioro. Domki położone 15 metrów od Jeziora Żarnowieckiego. Jezioro nad którym usytuowany jest nasz kompleks jest jeziorem o I klasie czystości wody. Nasze domki są przyjazne dla wędkarzy .

Opinie gości

Co mówią
o nas

Zarezerwuj pobyt

Zarezerwuj pobyt korzystając z opcji natychmiastowego potwierdzeni,a wybierając wolny termin i dokonując płatności online.